Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:5p

10.10.2017 | Škodovák (převzato z webu škodováci.cz)

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte s Kometou, která před námi o bod vede ligu.

Slušná pozvánka k domácímu utkání, která byla pokažena tím, že zápas přenáší televize. Což mělo v minulosti neblahý vliv na návštěvnost. Dnes se ale sešla solidní návštěva přes 7000 diváků, což nás může těšit. Ve dvě odpoledne je sraz na zimáku, aby se připravil nápis na protest proti novým nařízením ČSLH ve znění "S HOKEJOVÝM SVAZEM, PADLA BÍDA NA ZEM!". Tyto nápisy se objevily v minulém kole ve všech sektorech domácích týmů a dnes je na řada na dalších domácích. My ještě doplňujeme nápis třemi přeškrtnutými "oblíbenci" ze svazu. Po přípravě nápisů se scházíme v solidním počtu v hokejce a chvíli před zápasem se přesunujeme na zimák.

Kotel je solidně zaplněný, ale schody se dají vcelku v pohodě projít. Začíná první třetina a my se můžeme zase bavit skvělý útočným hokejem, který nám hraje do not, co se fandění týče. O první komerční pauze je vyvěšen transparent a následně se tři minuty nefandí. Ve 12. minutě už vedeme 3:0 a vypadá to na další jasné vítězství. Jenomže našim komplikacím s gólmany není konec a ještě během první třetiny se zraní Saša Hylák. Jeho místo tak zaujme Lukáš Sochůrek, které se snažíme co nejvíce podporovat. Ve druhé třetině se ale na led vrací úplně jiná Kometa a v půlce zápasu je vyrovnáno. Nám se podaří ještě chvíli před koncem druhé třetiny strhnout skóre na naši stranu.

V poslední třetině pokračuje hokej nahoru dolů a jsme svědky řady šancí. Jediná, která se v posledním dějství ujme, patří Kometě a tak zápas rozhoduje prodloužení. V prodloužení je nakonec šťastnější Kometa a tak poprvé v této sezoně prohráváme domácí zápas. Celkově provází celý zápas dobrá atmosféra a i hosté ve svém sektoru fandí, což se v naší lize moc nevidí. Většina fanoušků si to přijede prostě "odstát".

Aktuální články
Výjezd do Litvínova

V úterý 17. října od 17.30 hrají hokejisté Plzně v Litvínově. Do Litvínova bude jako už tradičně vypraven autobus.Odjezd ve 14.30 od...

HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň 0:2

Tento pátek nás čeká výjezd do Vítkovic.

FC Viktoria Plzeň - SFC Opava 4:1

V rámci třetího kola MOL Cupu se Viktorka utkala se zajímavým soupeřem z druhé ligy SFC Opava.

FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 2:1

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:4

FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer - Sheva 3:1

FC Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 0:2

HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 10:2

BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 2:3p

FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín 2:1