Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC Viktoria Plzeň - SFC Opava 4:1

10.10.2017 | Zdeněk Pavel

V rámci třetího kola MOL Cupu se Viktorka utkala se zajímavým soupeřem z druhé ligy SFC Opava.

Pro fanoušky hostujícího celku je výjezd do Plzně výjezdem roku, takže bylo předem jasné, že z Opavy přijede pořádná banda, což se také potvrdilo. V odpoledních hodinách je ve městě vidět plno bengů i s monitorovacím autem. Já vyrážím ke stadionu asi hodinu před zápasem s tím, že se stavím ještě na Kurtech na pivko. Cestou vidím z dálky bandu hulákajících Opaváků. Jednalo se o normální fanoušky. Máme ale zprávy o tom, že do Plzně přijela i část opavských "zlobičů". Na stadion jdeme těsně před zápasem. Na rozdíl od opavského kotle, který je početně obsazený cca 200 fans, je náš kotel hodně prořídlý a roztahaný. Proto se těsně před začátkem zápasu semkneme drobet dohromady a v cca 150 lidech začneme hromadně fandit. Fandíme takřka celý zápas celkem obstojně, bliklo i nějaké pyro a vlály i nějaké vlajky na tyči. Opaváci byli bohužel slyšet líp než my. Naše ostuda, že nepřišlo do kotle víc lidí. Ti, co v něm byli, ale za to nemůžou. Na začátku druhého poločasu se přesouvám poblíž opavského kotle a drobet obhlédnu situaci a jejich fandění. Zklamaly mě jejich nadávky na Plzeň. S Opavou jsme nehráli řadu let, proto si myslím, že tyto urážky byly z jejich strany naprosto zbytečné, protože s nimi nemáme žádný spor ani přátelství. 

Viktorka podle předpokladu zvítězila. Do sítě hostů se trefili dvakrát Jakub Řezníček a po jednom gólu Marek Bakoš a Venca Pilař. Šanci hrát utkání dostali hráči, kteří pravidelně v lize a v pohárech nenastupují. Po utkání proběhla děkovačka a potom se rozejdeme do hospod. 

 
Aktuální články
Výjezd do Litvínova

V úterý 17. října od 17.30 hrají hokejisté Plzně v Litvínově. Do Litvínova bude jako už tradičně vypraven autobus.Odjezd ve 14.30 od...

 
HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:5p

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte s Kometou, která před námi o bod vede ligu. 

 
HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň 0:2

Tento pátek nás čeká výjezd do Vítkovic. 

 
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 2:1
 
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:4
 
FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer - Sheva 3:1
 
FC Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 0:2
 
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 10:2
 
BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 2:3p
 
FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín 2:1
 
 
RSS