Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 2:1

08.10.2017 | Zdeněk Pavel

Tři dny po pohárovém utkání Beer -Shebou přivítala Viktorka na domácím trávníku Bohemians Praha 1905.

Sraz je jako už tradičně na Kurtech. Někteří další fanatici jsou v Šenku. Pár lidí brouzdá po městě, jestli neuvidí zlobivější část Bohemáků a hlavně vyfetovanýho Kocábka, ale nikde nikdo. Těsně před zápasem tedy míříme do sektoru,který je oproti utkání s Beer - Shevou o dost prořídlejší. Našemu supportu to ale neuškodilo a fandí se opět skvěle po celý zápas a přidávají se i sektory mimo kotel. Odpáleno bylo větší množství pyrotechniky. Hostů přijelo tak 150 až 200 a také o sobě dávali celý zápas vědět.
Viktorka opět měla herně  navrch a o tom svědčí i přes 30 střel na bránu, ale nedařila se koncovka a Viktorka po prvním poločase prohrávala 1:0. Ve druhém poločase Viktorka stav zápasu otočila, kdy se do sítě hostů trefili Michael Krmenčík a Milan Havel. Všechny tři body tak zůstaly opět v Plzni. Po utkání následuje opět děkovačka a rychle mizíme ze stadionu, abychom stihli hokej s Jihlavou.

Aktuální články
Výjezd do Litvínova

V úterý 17. října od 17.30 hrají hokejisté Plzně v Litvínově. Do Litvínova bude jako už tradičně vypraven autobus.Odjezd ve 14.30 od...

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:5p

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte s Kometou, která před námi o bod vede ligu.

HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň 0:2

Tento pátek nás čeká výjezd do Vítkovic.

FC Viktoria Plzeň - SFC Opava 4:1

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:4

FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer - Sheva 3:1

FC Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 0:2

HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 10:2

BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 2:3p

FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín 2:1