Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer - Sheva 3:1

07.10.2017 | Zdeněk Pavel

V prvním domácím utkání v rámci základní skupiny Evropské ligy přivítala Viktorka Izraelský tým Hapoel Beer -Sheva. 

Asi dvě hodiny před utkání vyrážím do centra města, kde to podle policejních sil vypadá, jako kdyby měla na Plzeň útočit teroristická jednotka. Opět vzlétnul i policejní vrtulník. Přitom se po Plzni pohybují jen jednotlivci v barvách domácího klubu a fanoušky Beer Shevy nebylo vidět nikde. Před zápasem ještě zastávka na kurtech a vzhůru do sektoru. Sektor je dost narvaný a je tu plno lidí, co pravidelně na Viktorku nechodí. Ze začátku zápasu vlaje v kotli několik desítek vlajek na žerdi a je vytažený nápis "Můj dům můj hrad". V sektoru hostů, kterých přijelo tak 150, je odpáleno větší množství pyrotechniky. Po celý zápas předvádíme hlasitý support a k našemu fandění se přidávají i sektory mimo kotel. Tentokrát nebylo z naší strany opáleno žádné pyro, možná jsem snad zahlédl jen jeden menší čmoudík. Pokuty za pyro od UEFA jsou přece jen o dost větší. Viktorka předvedla nádherný fotbal a celý zápas byla lepším týmem. První branku do sítě hostů vstřelil ve 25 minutě Milan Petržela. Hostům se podařilo v 69. minutě srovnat. Poté se ale v 75. minutě trefil do sítě hostů Jan Kopic a v 89. minutě Marek Bakoš a Viktorka tak mohla slavit první vítězství v základní skupině Evropské ligy. Po utkání následovala dlouhá děkovačka s hráči a poté se odebíráme do hospod na pivko. 

 
Aktuální články
Výjezd do Litvínova

V úterý 17. října od 17.30 hrají hokejisté Plzně v Litvínově. Do Litvínova bude jako už tradičně vypraven autobus.Odjezd ve 14.30 od...

 
HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:5p

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte s Kometou, která před námi o bod vede ligu. 

 
HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň 0:2

Tento pátek nás čeká výjezd do Vítkovic. 

 
FC Viktoria Plzeň - SFC Opava 4:1
 
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 2:1
 
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:4
 
FC Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 0:2
 
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 10:2
 
BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 2:3p
 
FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín 2:1
 
 
RSS