Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 0:2

03.10.2017 | Zdeněk Pavel

Před výjezdem máme spicha v Klubovce u stadionu, kde vypijeme pár pivek. 

Ve 12 hod. vyjíždíme směr Mladá Boleslav v počtu 40 lidí. Cesta probíhá poměrně rychle a hodinu a čtvrt před zápasem jsme v Mladé Boleslavi. Tam nás opět vítá stádo bengů. Ale nijak neprudili. Koupíme lístky a míříme do nejbližší pivnice na pivo. Do pivnice přicházejí i další Plzeňáci, takže se nás sešlo kolem 70. Popíjí se a choráluje. Těsně před utkáním jdeme do sektoru. Tam se nás vejde cca 130. I přesto, že nebyl hlavní spíkr, fandíme celý zápas celkem obstojně. Na plotě visí několik vlajek a bylo odpáleno drobnější pyro. Domácí kotel čítal asi 20 fans, kteří o sobě dávali občas vědět. Viktorka zápas zvládla a vyhrála 2:0. Obě dvě branky do sítě domácích vstřelil Michael Krmenčík. Po utkání následuje děkovačka, nasedáme do busu a jedeme směr Plzeň. V Plzni jdeme pařit do nočních klubů, kde řádíme do 4 hodin do rána.

 

 
Aktuální články
Výjezd do Litvínova

V úterý 17. října od 17.30 hrají hokejisté Plzně v Litvínově. Do Litvínova bude jako už tradičně vypraven autobus.Odjezd ve 14.30 od...

 
HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:5p

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte s Kometou, která před námi o bod vede ligu. 

 
HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň 0:2

Tento pátek nás čeká výjezd do Vítkovic. 

 
FC Viktoria Plzeň - SFC Opava 4:1
 
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 2:1
 
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:4
 
FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer - Sheva 3:1
 
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 10:2
 
BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 2:3p
 
FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín 2:1
 
 
RSS