Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 10:2

03.10.2017 | Škodovák (převzato z webu škodováci.cz)

Po týdnu další nedělní domácí zápas.

Před zápasem se připravují dva nápisy, které mají komentovat současné dění v českém hokeji. Jeden z nich "ZAMEŤTE SI NA SVAZU PŘED VLASTNÍM PRAHEM!" visí celý zápas. Protože se nám opravdu nezdá normální buzerace ze strany svazu a jejich hledání problémů tam, kde nejsou. Poměry, kdy není hráč potrestán za faul, rozhodčí není potrestán za chybné rozhodnutí, ale je potrestán ten, kdo v emocích projeví hlasivkami názor hlasivkami, to se nám normální nezdá. Před zápasem si dáváme tradiční sraz v hokejce a objevují se i tváře, které už dlouho na hokeji nebyly. Chvíli před zápasem se přesunujeme na zimák, kde se schází solidní návštěva 5500 diváků, ale když vezmeme v potaz, jakým skvělým hokejem se letos prezentujeme, mělo by být pořád vyprodáno! Po úvodním buly, během kterého vytahujeme oba nápisy, začíná zápas ve kterém překvapivě taháme za kratší konec a to se projevuje i na našem fandění. Pardubice jdou do vedení a my jsme rádi, že se nám do konce první třetiny podaří vyrovnat. Ve druhé třetině se obraz hry diametrálně mění a dostáváme se po parádním výkonu do vedení 6:1. Hosté se neprosadí ani ve dvou přesilovkách 5 proti 3. Takový průběh zápasu má samozřejmě pozitivní vliv na naše fandění a i to se oproti první třetině rapidně lepší. Na přestávku mezi třetinami tak jdeme s o poznání lepší náladou než po té první. V posledním dějství pokračujeme v dobrém výkonu ze druhé třetiny a i když se podaří hostům snížit, je to z jejich strany vše. Naproti tomu náš gólostroj pokračuje a tak už podruhé v sezoně vyprovodíme soupeře desítkou. Úžasné! Po závěrečné děkovačce vyjíždí na ledovou plochu opět Ryan s kytarou a nás těší to, že tentokrát zůstává na děkovačku více lidí. Po zápase je ještě výměna názorů, kvůli nápisu na svaz, ale vzhledem k tomu, že jsme se záměrně vyvarovali nadávek, neměl by za něj být žádný postih. Ten nakonec přichází až v úterý a to v podobě pokuty 2000 Kč za nevhodné fandění.

Aktuální články
Výjezd do Litvínova

V úterý 17. října od 17.30 hrají hokejisté Plzně v Litvínově. Do Litvínova bude jako už tradičně vypraven autobus.Odjezd ve 14.30 od...

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:5p

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte s Kometou, která před námi o bod vede ligu.

HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň 0:2

Tento pátek nás čeká výjezd do Vítkovic.

FC Viktoria Plzeň - SFC Opava 4:1

FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 2:1

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:4

FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer - Sheva 3:1

FC Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 0:2

BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 2:3p

FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín 2:1