Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 2:3p

03.10.2017 | Škodovák (převzato z webu škodováci.cz)

Páteční výjezd do Bolky slibuje celkem slušnou zábavu, když opomeneme fakt, že se nevypravil autobus. 

Lidí v sektoru se sejde zhruba 80, takže společný výjezd by celému dni slušel zcela jistě. K zimáku přijíždíme celkem v předstihu, některé další posádky to mají jen tak tak. Po celý zápas fandíme dobře, hluchých míst je minimálně. Atmosféru jako takovou ale hatí nesmyslně pouštěná muzika takřka při každém přerušení. Domácí jdou do vedení, ale nijak hlasitě se neprojevují. Klukům na ledě se podaří obrat a po dvou gólech držíme naděje na plný bodový zisk. O ten přicházíme i díky neuvěřitelné minele ex sešívky, který se nechá naprosto zbytečně vyloučit. Zápas nakonec ukončujeme v prodloužení a připisujeme si bodík k dobru. Po zápase se semele menší strkanice, která je ihned ukončena. K incidentu se nás seběhlo několik a tak jsme asi „soupeře“ odradili vizuálně :-). Po děkovačce s hráči odjíždíme v poklidu zpátky do Plzně a už se těšíme na další pátek, výjezd do Chomoutu, tentokrát konečně busem.

1929 navždy !!!

 
Aktuální články
Výjezd do Litvínova

V úterý 17. října od 17.30 hrají hokejisté Plzně v Litvínově. Do Litvínova bude jako už tradičně vypraven autobus.Odjezd ve 14.30 od...

 
HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:5p

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte s Kometou, která před námi o bod vede ligu. 

 
HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň 0:2

Tento pátek nás čeká výjezd do Vítkovic. 

 
FC Viktoria Plzeň - SFC Opava 4:1
 
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 2:1
 
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:4
 
FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer - Sheva 3:1
 
FC Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 0:2
 
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice 10:2
 
FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín 2:1
 
 
RSS